نشست شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی، نشست ماهانه شورای مرکزی با حضور اکثریت اعضاء در دفتر جمعیت برگزار شد.

در این نشست که دکتر محمدسعید احدیان دبیرکل و اعضای ستاد جمعیت حضور داشتند، ابتدا دستور جلسه قرائت و سپس اعضاء ضمن اعلام نظرات خود اقدام به رای گیری در خصوص مباحث مطرح شده کردند.

اولین دستور جلسه مطرح شده بررسی استعفاء دو تن از اعضای شورای مرکزی بود که مقرر شد بر اساس اساسنامه دبیرکل پس از گفت و گو با افراد مذکور تصمیم نهایی در این خصوص را اتخاذ کنند.

دستور جلسه دوم که شاید بتوان آن را مهمترین دستور کار شورای مرکزی برشمرد، انتخاب قائم مقام دبیرکل با پیشنهاد وی بود که محمدسعید احدیان بر اساس اساسنامه جمعیت، قاسم یکله از اعضای شورای مرکزی را برای این مسئولیت معرفی نمود و اعضای شورای مرکزی نیز به اتفاق آراء، یکله را به عنوان قائم مقام دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی منصوب کردند.

پس از انتخاب قائم مقام دبیرکل، دکتر مرتضی کامل نواب سرپرست قائم مقامی دبیرکل با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته طی دوره مسئولیتی خود، ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس یکله رسما مسئولیت های مرتبط را به ایشان محول کردند.

در ادامه نشست قاسم یکله عضو شورای مرکزی و قائم مقام دبیرکل برنامه ی کوتاه مدت یکساله جمعیت در حوزه های مختلف را به اعضای شورای مرکزی ارائه داده و مقرر شد در نشست بعدی پیرامون آن تبادل نظر و تصمیم گیری شود.

چاپ مطلب
Print Friendly, PDF & Email
۲۱۲۲
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *