نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور+تعداد آرا

سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

۱- کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی

تعداد رأی صحیح: ۵۷۵۸۵

تعداد رأی منتخب: ۱۷۶۲۵

۲- مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: ۵۰۰۵۴

تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۰۴

۳-مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: ۷۰۹۷۳

تعداد رأی منتخب: ۳۲۲۵۴

۴-نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: ۲۶۳۱۹

تعداد رأی منتخب: ۸۵۷۰

۵- کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۹۲۸

تعداد رأی منتخب: ۸۸۹۴۶

۶-خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: ۶۹۵۱۸

تعداد رأی منتخب: ۳۶۰۵۵

۷-اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۲۶۶۲۸

تعداد رأی منتخب: ۱۳۲۲۹

۸-دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: ۸۵۲۶۷

تعداد رأی منتخب: ۳۶۵۸۱

۹-قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: ۷۲۲۸۲

تعداد رأی منتخب: ۲۱۹۳۴

۱۰-نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: ۵۱۰۵۸

تعداد رأی منتخب: ۱۷۳۴۱

۱۱- فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: ۸۴۷۰۴

تعداد رأی منتخب: ۲۷۳۳۴

۱۲- شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۴۳۰۲۸

تعداد رأی منتخب: ۱۲۵۵۵

۱۳- گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: ۲۹۴۶۳

تعداد رأی منتخب: ۱۳۱۳۰

۱۴- سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: ۶۲۱۹۳

تعداد رأی منتخب: ۳۲۴۱۱

۱۵- آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۱۱۹

تعداد رأی منتخب: ۵۷۹۵۱

۱۶- محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: ۲۷۷۵۳

تعداد رأی منتخب: ۱۰۴۷۱

۱۷- تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۴۳

تعداد رأی منتخب: ۱۶۲۵۸

۱۸- رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: ۵۶۸۹۴

تعداد رأی منتخب: ۱۹۸۶۵

۱۹- اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: ۴۷۵۲۰

تعداد رأی منتخب: ۲۶۱۱۱

۲۰- سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۴۴۴

تعداد رأی منتخب: ۴۸۸۶۴

۲۱- شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۴۰۵۸۸

تعداد رأی منتخب: ۱۳۳۵۰

۲۲- زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: ۶۶۵۰۲

تعداد رأی منتخب: ۴۴۴۵۳

۲۳- رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: ۱۰۶۶۰۶

تعداد رأی منتخب: ۵۳۷۸۸

۲۴- بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: ۴۸۳۵۰

تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۶۵

۲۵- سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: ۷۴۰۶۳

تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۶۷

۲۶- پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: ۱۰۸۴۰۶

تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۷۲

۲۷- گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: ۴۱۹۹۰

تعداد رأی منتخب: ۲۴۱۶۹

۲۸- شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: ۵۷۹۹۱

تعداد رأی منتخب: ۲۰۵۴۲

۲۹- بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: ۴۹۴۵۱

تعداد رأی منتخب: ۱۱۸۶۳

۳۰- بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: ۱۴۴۸۵۰

تعداد رأی منتخب: ۷۲۸۷۲

۳۱- درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: ۳۲۸۷۰

تعداد رأی منتخب: ۹۱۸۴

۳۲- گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: ۵۰۸۱۰

تعداد رأی منتخب: ۲۳۶۰۷

۳۳- شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: ۹۲۳۴۳

تعداد رأی منتخب: ۲۳۳۵۸

۳۴- ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: ۴۱۱۹۱

تعداد رأی منتخب: ۱۷۷۶۳

۳۵- دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۳۰

تعداد رأی منتخب: ۱۱۰۲۱

۳۶- اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: ۴۳۳۹۱

تعداد رأی منتخب: ۱۴۵۸۰

۳۷- قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: ۶۷۰۵۹

تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۹۶

۳۸- بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: ۳۴۱۲۱

تعداد رأی منتخب: ۱۶۷۳۵

۳۹- شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: ۵۰۹۸۴

تعداد رأی منتخب: ۲۴۴۵۲

۴۰- اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: ۲۷۶۴۲

تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۴۸

۴۱- تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: ۵۲۵۷۵

تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۸۶

۴۲- ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی

آرای صحیح: ۹۷۳۰۷

آرای منتخب: ۴۳۲۳۳

۴۳- دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

آرای صحیح: ۶۸۴۵۷

آرای منتخب: ۲۹۰۵۷

۴۴- خرمشهر:   

سید لفطه احمد نژاد

آرای صحیح: ۴۳۵۲۲

آرای منتخب: ۹۶۳۸

۴۵- خدابنده:

سید البرز حسینی

آرای صحیح: ۸۱۸۶۶

آرای منتخب: ۳۰۸۵۲

۴۷- بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

۴۸- تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید شمس‌الدین حسینی

تعداد رأی صحیح: ۸۱۸۴۰

تعداد رأی منتخب: ۴۴۹۷۳

۴۹- تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی

تعداد رأی صحیح: ۳۶۶۰۲

تعداد رأی منتخب: ۱۳۷۵۲

۵۰- آستارا:

غلامرضا مرحبا

تعداد رأی صحیح: ۴۱۰۱۸

تعداد رأی منتخب: ۱۴۸۳۴

۵۱- رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی

تعداد رأی صحیح: ۵۱۹۰۵

تعداد رأی منتخب: ۱۶۱۹۹

۵۲- رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

تعداد رأی صحیح: ۷۸۶۲۴

تعداد رأی منتخب: ۲۵۴۷۴

۵۳- شبستر: 

جعفر راستی

تعداد رأی صحیح: ۴۹۱۰۴

تعداد رأی منتخب: ۱۲۵۹۶

۵۴- میانه: 

علی شامی: ۶۶۰۲۵

بهنام صفایی: ۶۶۰۲۵

تعداد رأی صحیح:  ۶۶۰۲۵

۵۵- ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور

تعداد رأی صحیح: ۹۸۶۸۹

تعداد رأی منتخب: ۲۰۱۳۰

۵۶- میاندوآب:

مهدی عیسی زاده

تعداد رأی صحیح: ۹۶۸۹۵

تعداد رأی منتخب: ۴۳۰۱۶

۵۷- لنجان( به دور دوم کشیده شد):

حسین رجایی ریزی: ۵۶۲۶۱

علی یوسف پور: ۸۶۴۶

۵۸- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی

تعداد رأی صحیح: ۹۷۳۰۷

تعداد رأی منتخب: ۴۳۲۳۳

۵۹- دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

تعداد رأی صحیح: ۶۸۴۵۷

تعداد رأی منتخب: ۲۹۰۵۷

۶۰- خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد

تعداد رأی صحیح: ۴۳۵۲۲

تعداد رأی منتخب: ۹۶۳۸

۶۱- خدابنده:

سیدالبرز حسینی

تعداد رأی صحیح: ۸۱۸۶۶

تعداد رأی منتخب: ۹۶۳۸

۶۲- بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده

تعداد رأی صحیح: ۵۹۱۶۰

تعداد رأی منتخب: ۳۰۴۳۰

۶۳- کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:

۶۴- رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:

۶۵- رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:

۶۶- اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

تعداد رأی صحیح: ۷۲۹۹۹

تعداد رأی منتخب: ۲۹۸۲۶

۶۷- مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

تعداد رأی صحیح: ۳۹۱۹۶

تعداد رأی منتخب: ۱۲۰۷۵

۶۸- دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده: ۱۸۵۰۵

صادق کرمی: ۱۶۳۷۲

آرای صحیح: ۹۴۰۹۰

۶۹- شهرکرد، بن و سامان:

احمد راستینه هفشجانی

تعداد رأی صحیح:  ۸۹۶۰۰

تعداد رأی منتخب: ۳۵۸۷۹

۷۰- ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

تعداد رأی صحیح: ۱۲۴۶۹۳

تعداد رأی منتخب: ۳۳۲۸۰

۷۱- دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

تعداد رأی صحیح: ۷۶۲۴۷

تعداد رأی منتخب: ۱۹۵۸۹

۷۲- ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۸۴۸۲۶

تعداد رأی منتخب: ۱۹۴۵۴

۷۳- سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۱۰۷

تعداد رأی منتخب: ۴۳۵۳۰

۷۴- لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

تعداد رأی صحیح: ۸۷۹۳۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۳۹۹

۷۵- رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

تعداد رأی صحیح: ۸۳۰۷۶

تعداد رأی منتخب: ۳۸۶۱۵

۷۶- علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

تعداد رأی صحیح: ۶۱۵۹۱

تعداد رأی منتخب: ۳۵۹۰۷

۷۷- خمین:

علیرضا نظری

تعداد رأی صحیح: ۳۵۴۳۷

تعداد رأی منتخب: ۱۵۱۵۷

۷۸- سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):

رحیم کریمی: ۵۹۵۹

اصغر سلیمی: ۵۹۰۸

تعداد رأی صحیح: ۳۰۲۹۹

۷۹- گلپایگان و خوانسار:

سید مسعود خاتمی

تعداد رأی صحیح: ۳۹۴۰۶

تعداد رأی منتخب: ۲۱۴۷۱

۸۰- ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:

علی‌اکبر بسطامی

تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۳۲۰

تعداد رأی منتخب: ۴۲۲۹۶

۸۱- کنگان، دیر، جم و عسلویه:

موسی احمدی

تعداد رأی صحیح: ۹۰۳۴۴

تعداد رأی منتخب: ۳۸۹۹۸

۸۲- تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :

محسن زنگنه

تعداد رأی صحیح: ۱۳۱۶۲۷

تعداد رأی منتخب: ۵۶۷۰۶

۸۳- خواف و رشتخوار:

اکبر احمدپور

تعداد رأی صحیح: ۱۰۱۶۹۳

تعداد رأی منتخب: ۶۳۹۹۴

۸۴- کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

جوادنیک‌بین

تعداد رأی صحیح: ۱۲۶۶۹۶

تعداد رأی منتخب: ۲۹۴۸۷

۸۵- اسفراین:

امان‌الله حسین پور

تعداد رأی صحیح: ۶۰۹۷۸

تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۱۲

۸۶- رامهرمز و رامشیر

ابراهیم متینیان

تعداد رأی صحیح: ۶۶۳۱۹

تعداد رأی منتخب: ۲۴۵۱۹

۸۷- شاهرود، میامی و بسطام:

علی اصغر خانی

تعداد رأی صحیح: ۹۳۲۶۴

تعداد رأی منتخب: ۳۴۰۸۳

۸۸- نی‌ریز و استهبان:

فرهاد طهماسبی

تعداد رأی صحیح: ۸۰۱۴۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۸۴۷

۸۹- جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

تعداد رأی صحیح: ۷۹۷۹۷

تعداد رأی منتخب: ۳۹۹۴۰

۹۰- بوئین‌زهرا و آوج:

روح‌الله عباس‌پور

تعداد رأی صحیح: ۷۴۶۳۱

تعداد رأی منتخب: ۳۷۵۸۹

۹۱- کرمان و راور:

محمدرضا پورابراهیمی داورزنی

تعداد رأی صحیح: ۲۲۵۴۶۰

تعداد رأی منتخب: ۱۳۰۱۹۵

۹۲- بافت، رابر و ارزوئیه:

صمدالله محمدی

تعداد رأی صحیح: ۵۸۷۴۸

تعداد رأی منتخب: ۱۸۰۰۲

۹۳- سنقر:

سیدجواد حسینی‌کیا

تعداد رأی صحیح: ۴۳۷۷۷

تعداد رأی منتخب: ۱۰۹۳۵

۹۴- آستانه اشرفیه:

محمدعلی رمضانی‌ دستک

تعداد رأی صحیح: ۳۶۷۳۶

تعداد رأی منتخب: ۱۳۹۴۸

۹۵- بهشهر نکا گلوگاه:

غلامرضا شریعتی

تعداد رأی صحیح: ۱۲۳۹۷۵

تعداد رأی منتخب: ۵۷۹۴۵

۹۶- قائم‌شهر سوادکوه جویبار:

کیوان مرادیان کوچک‌سرایی ۶۱۹۸۰

کمال علی پور خنکداری ۵۷۸۲۳

تعداد رأی صحیح: ۱۳۲۸۶۲

۹۷- نور و محمودآباد:

ولی‌الله فرزانه

تعداد رأی صحیح: ۹۳۷۷۹

تعداد رأی منتخب: ۳۵۳۴۷

۹۸- نوشهر، چالوس و کلاردشت:

محمدعلی محسنی بندپی

تعداد رأی صحیح: ۸۲۷۹۴

تعداد رأی منتخب: ۳۰۷۰۲

۹۹- بندر لنگه،‌ بستک و پارسیان:

احمد جباری

تعداد رأی صحیح: ۸۲۷۹۴

تعداد رأی منتخب: ۲۰۷۰۲

۱۰۰- ملایر:

احد آزادی‌خواه ۳۶۴۷۸

هادی بیگی‌نژاد ۲۲۰۶۲

تعداد رأی صحیح: ۷۷۴۰۰

۱۰۱- مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:

محمدرضا صباغیان بافقی

تعداد رأی صحیح: ۸۲۳۴۵

تعداد رأی منتخب: ۲۶۸۶۵

۱۰۲- مراغه و عجب‌شیر:

علی علیزاده

تعداد رأی صحیح: ۱۱۳۰۲۳

تعداد رأی منتخب: ۴۴۶۹۱

۱۰۳- ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:

عبدالناصر درخشان

تعداد رأی صحیح: ۲۲۲۹۹۰

تعداد رأی منتخب: ۹۵۸۹۶

۱۰۴- چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:

معین‌الدین سعدی

تعداد رأی صحیح: ۱۹۴۰۳

تعداد رأی منتخب: ۹۰۸۶۳

۱۰۵- طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:

حسن محمدیاری

تعداد رأی صحیح: ۱۲۶۷۹۴

تعداد رأی منتخب: ۳۰۸۲۷

۱۰۶- لاهیجان و سیاهکل:

رسول فرخی

تعداد رأی صحیح: ۶۰۶۴۲

تعداد رأی منتخب: ۱۸۶۲۰

۱۰۷- نهاوند:

علیرضا شهبازی

تعداد رأی صحیح: ۷۳۴۰۴

تعداد رأی منتخب: ۱۸۵۷۸

۱۰۸- بستان‌آباد:

غلامرضا نوری قزلجه

تعداد رأی صحیح: ۴۶۶۵۶

تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۲۷

۱۰۹- بناب:

محمد باقری

تعداد رأی صحیح: ۵۳۱۵۵

تعداد رأی منتخب: ۲۳۵۴۴

۱۱۰- سراب:

یوسف داودی

تعداد رأی صحیح: ۶۱۴۰۲

تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۰۸

۱۱۱- مرند و جلفا:

معصومه پاشایی بهرام

تعداد رأی صحیح: ۱۲۰۰۳۷

تعداد رأی منتخب: ۴۰۲۹۴

۱۱۲- ملکان:

سیدعلی موسوی

تعداد رأی صحیح: ۶۰۱۹۹

تعداد رأی منتخب: ۲۰۱۴۰

۱۱۳- هشترود و چاراویماق:

سیدحمزه امینی

تعداد رأی صحیح: ۳۹۸۱۲

تعداد رأی منتخب: ۱۴۲۷۷

۱۱۴- پیرانشهر و سردشت:

کمال حسینپور

تعداد رأی صحیح: ۶۶۷۲۷

تعداد رأی منتخب: ۳۵۶۹۵

۱۱۵- نقده و اشنویه:

علی زنجانی حسنلویی

تعداد رأی صحیح: ۱۲۸۷۳۱

تعداد رأی منتخب: ۷۸۶۷۳

۱۱۶- شاهین‌شهر،‌ میمه و برخوار:

حسینعلی حاجی دلیگانی

تعداد رأی صحیح: ۷۲۲۸۳

تعداد رأی منتخب: ۶۳۷۷۰

۱۱۷- فریدن، چادگان،‌ فریدون شهر، بویین و میان‌دشت:

حسین محمد صالحی دارانی

تعداد رأی صحیح: ۵۹۲۵۸

تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۲۰

۱۱۸- فلاورجان:

سیدناصر موسوی لارگانی

تعداد رأی صحیح: ۶۴۲۶۸

تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۰۲

۱۱۹- نطنز و قمصر:

رحمت‌الله فیروزی پوربادی

تعداد رأی صحیح: ۲۹۸۹۲

تعداد رأی منتخب: ۱۱۲۵۱

۱۲۰- کرج، اشتهارد و فردیس:

مهدی عسگری با ۸۷۸۰۸ رأی انتخاب شد

و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم رفتند

تعداد رأی صحیح: ۳۳۶۴۳۷

۱۲۱- دماوند و فیروزکوه:

سیداحمد رسولی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۴۴۱۸۲

تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۵۶

۱۲۲- اردل،‌ فارسان و کوهرنگ:

قدرت‌الله حمزه شلمزاری

تعداد رأی صحیح: ۱۰۴۶۶۱

تعداد رأی منتخب: ۲۹۸۰۹

۱۲۳- لردگان و خان‌میرزا:

حسین بامیری

تعداد رأی صحیح: ۱۲۴۳۳۸

تعداد رأی منتخب: ۳۱۴۱۴

۱۲۴- تربت جام،‌ تایباد، باخرز و صالح‌آباد:

جلیل رحیمی جهان‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۱۸۰۲۶۶

تعداد رأی منتخب: ۹۸۲۴۸

۱۲۵- سبزوار،‌ جغتای، جوین،‌ خوشاب و داورزن:

علی‌اصغر عنابستانی با ۸۰۰۲۸ رأی

بهروز محبی نجم‌آبادی با ۶۷۵۸۲ رأی

آرای صحیح: ۱۷۱۳۰۰

۱۲۶- فریمان،‌ سرخس، احمدآباد و رضویه:

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی

تعداد رأی صحیح:‌ ۱۰۸۴۶۰

تعداد رأی منتخب: ۵۶۴۵۴

۱۲۷- قوچان و فاروج:

علی آذری

تعداد رأی صحیح:‌ ۹۵۹۸۷

تعداد رأی منتخب: ۴۴۰۳۳

۱۲۸- شیروان

علی جدی

تعداد رأی صحیح: ۶۵۶۴۸

تعداد رأی منتخب: ۲۸۷۷۹

۱۲۹- آبادان

تعداد رای صحیح: ۶۴۶۱۰

سید محمد مولوی: ۳۵۰۰۵

سید مجتبی محفوظی: ۲۱۴۰۲

جلیل مختار: ۱۸۵۴۲

۱۳۰- اندیمشک

فریدون حسنوند

تعداد رأی صحیح: ۶۷۴۹۲

تعداد رأی منتخب: ۲۳۸۲۴

۱۳۱- بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

تعداد رأی صحیح: ۹۸۸۶۶

تعداد رأی منتخب: ۳۰۴۳۰

۱۳۲- زاهدان

تعداد رأی صحیح: ۱۷۵۰۶۲

حسینعلی شهریاری: ۶۵۰۴۲

فداحسین مالکی: ۶۳۲۷۷

۱۳۳- خاش و میرجاوه

اسماعیل حسین زهی

تعداد رأی صحیح: ۸۵۱۸۵

تعداد رأی منتخب: ۴۳۱۴۸

۱۳۴- زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون

تعداد رأی صحیح: ۱۶۲۱۵۸

محمد سرگزی: ۷۶۶۸۴

حبیب الله دهمرده: ۶۴۳۱۴

۱۳۵- آباده و بوانات و خرم بید

رحیم زارع

تعداد رأی صحیح: ۷۳۷۷۹

تعداد رأی منتخب: ۲۶۳۰۶

۱۳۶- سروستان و کوار و خرامه

عبدالعلی رحیمی مظفری

تعداد رأی صحیح: ۶۹۴۶۶

تعداد رأی منتخب: ۳۷۷۷۱

۱۳۷- فیروزآباد و فراشبند

محمدمهدی فروردین

تعداد رأی صحیح: ۹۲۸۸۶

تعداد رأی منتخب: ۲۹۶۶۱

۱۳۸- ممسنی و رستم

مجید انصاری

تعداد رأی صحیح: ۹۲۴۴۵

تعداد رأی منتخب: ۵۰۰۰۸

۱۳۹- تاکستان

رجب رحمانی

تعداد رأی صحیح: ۶۴۹۴۷

تعداد رأی منتخب: ۲۶۰۴۵

۱۴۰- سنندج و دیواندره و کامیاران

تعداد رأی صحیح: ۱۲۷۸۳۸

سید مهدی فرشادان: ۳۵۷۱۶

محسن فتحی: ۳۲۵۱۸

۱۴۱- بم و ریگان و فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

تعداد رأی صحیح: ۱۲۹۱۲۷

تعداد رأی منتخب: ۷۹۳۹۲

۱۴۲- جیرفت و عنبرآباد

ذبیح الله اعظمی ساردویی

تعداد رأی صحیح: ۱۳۱۱۵۹

تعداد رأی منتخب: ۵۳۲۰۲

۱۴۳- اسلام آباد غرب و دالاهو

تعداد رأی صحیح: ۸۳۹۵۴

مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافت

۱۴۴- پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر

آرش زره تن لهونی

تعداد رأی صحیح: ۶۷۷۱۲

تعداد رأی منتخب: ۳۰۶۱۶

۱۴۵- گرگان و آق قلا

تعداد رأی صحیح: ۱۹۰۰۲۳

رمضانعلی سنگدوینی: ۵۳۱۰۰

غلامرضا منتظری: ۴۰۸۹۳

۱۴۶- کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان

تعداد رأی صحیح: ۱۱۴۱۴۹

عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی به دور دوم راه یافتند.

۱۴۷- گنبد کاووس

امانقلیج شادمهر

تعداد رأی صحیح: ۱۴۶۹۷۰

تعداد رأی منتخب: ۳۱۸۲۶

۱۴۸- مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش

رضا آریان پور

تعداد رأی صحیح: ۱۳۷۵۵۱

تعداد رأی منتخب: ۴۲۹۴۷

۱۴۹- رشت

تعداد رأی صحیح: ۱۶۲۵۶۲

جبار کوچکی نژاد: ۵۰۶۸۵

سید علی آقازاده دافساری: ۴۷۰۵۷

محمدرضا احمدی: ۳۳۹۹۲

۱۵۰- دلفان و سلسله

یحیی ابراهیمی

تعداد رأی صحیح: ۱۰۹۷۹۶

تعداد رأی منتخب: ۲۹۴۴۶

۱۵۱- ساوه و زرندیه

محمد سبزی

تعداد رأی صحیح: ۸۱۷۸۱

تعداد رأی منتخب: ۲۷۵۴۴

۱۵۲- میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد

حسین رئیسی

تعداد رأی صحیح: ۲۲۸۰۲۶

تعداد رأی منتخب: ۱۰۳۴۷۰

۱۵۳- مسیحیان ارمنی جنوب

روبرت بگلریان

تعداد رأی صحیح: ۱۵۵۱

تعداد رأی منتخب: ۱۱۵۸

۱۵۴- ارومیه

تعداد رأی صحیح: ۳۳۱۴۱۳

سید سلمان ذاکر: ۱۳۸۴۳۶

روح الله حضرت پور طلاتپه: ۸۶۹۱۰

وحید جلال زاده: ۸۰۰۹۴

۱۵۵- خوی و چایپاره

عادل نجف زاده

تعداد رأی صحیح: ۱۴۵۱۹۰

تعداد رأی منتخب: ۶۸۴۹۸

۱۵۶- خلخال

سید غنی نظری خانقاه

تعداد رأی صحیح: ۴۷۹۳۷

تعداد رأی منتخب: ۲۳۴۸۹

۱۵۷- پاکدشت

فرهاد بشیری

تعداد رأی صحیح: ۶۸۷۳۷

تعداد رأی منتخب: ۳۷۲۲۷

۱۵۸- چناران و بینالود

حسین عباس زاده

تعداد رأی صحیح: ۸۵۶۷۷

تعداد رأی منتخب: ۲۳۳۱۶

۱۵۹- دزفول

سید احمد آوایی

تعداد رأی صحیح: ۲۱۶۲۷۰

تعداد رأی منتخب: ۹۹۱۰۴

۱۶۰- شیراز

تعداد رأی صحیح: ۳۲۰۴۲۸

علیرضا پاک فطرت: ۱۹۳۷۹۰

روح الله نجابت: ۱۲۲۸۰۷

جعفر قادری: ۱۱۶۶۸۴

ابراهیم عزیزی: ۱۱۴۳۲۹

۱۶۱- قزوین و آبیک و البرز

تعداد رأی صحیح: ۲۲۳۴۳۶

فاطمه محمد بیگی: ۱۰۸۹۲۴

لطف الله سیاه کلی: ۸۳۵۵۵

۱۶۲- قصر شیرین و سرپل ذهان و گیلانغرب

شهریار حیدری

تعداد رأی صحیح: ۸۲۹۸۷

تعداد رأی منتخب: ۲۷۸۰۱

۱۶۳- کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده

سید محمد موحد

تعداد رأی صحیح: ۱۲۷۲۰۹

تعداد رأی منتخب: ۷۵۸۵۱

۱۶۴- فومن و شفت

خلیل بهروزی فرد

تعداد رأی صحیح: ۸۰۹۴۵

تعداد رأی منتخب: ۴۷۸۵۱

۱۶۵- لنگرود

پرویز محمدنژاد قاضی محله

تعداد رأی صحیح: ۵۵۰۵۸

تعداد رأی منتخب: ۲۲۶۳۳

۱۶۶- خرم آباد و چگنی

تعداد رأی صحیح: ۱۸۶۳۳۷

مرتضی محمودوند: ۴۳۸۳۴

مهرداد ویس کرمی: ۳۸۰۷۷

۱۶۷- بروجرد

تعداد رأی صحیح: ۸۲۱۳۸

عباس گودرزی: ۴۹۱۷۰

فاطمه مقصودی: ۱۷۸۹۱

۱۶۸- درود و ازنا

حسین گودرزی

تعداد رأی صحیح: ۸۰۹۱۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۴۳۰

۱۶۹- ساری و میاندرود

تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۳۴۲

منصورعلی زارعی کیایی: ۶۶۲۲۵

علی بابایی کارنامی: ۴۲۰۲۶

۱۷۰- بابل

تعداد رأی صحیح: ۱۸۲۱۶۳

علی کریمی فیروزجانی: ۵۳۵۶۹

مهدی سعادتی بیشه سرس: ۵۰۷۳۳

۱۷۱- ورزقان

اله ویردی دهقان

تعداد رأی صحیح: ۴۱۹۱۹

تعداد رأی منتخب: ۲۲۸۲۴

۱۷۲- نجف آباد و تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

تعداد رأی صحیح: ۸۹۱۷۴

تعداد رأی منتخب: ۵۷۷۰۰

۱۷۳- داراب و زرین دشت

محمد جواد عسگری

تعداد رأی صحیح: ۱۲۵۰۵۸

تعداد رأی منتخب: ۵۰۹۷۹

۱۷۴- فسا

حجت الله فیروزی

تعداد رأی صحیح: ۷۴۶۷۲

تعداد رأی منتخب: ۳۲۳۱۹

۱۷۵- کازرون

فریدون عباسی دوانی

تعداد رأی صحیح: ۹۹۰۹۸

تعداد رأی منتخب: ۲۷۹۱۹

۱۷۶- مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

جلال رشیدی کوچی

تعداد رأی صحیح: ۱۱۲۱۹۲

تعداد رأی منتخب: ۳۲۴۶۹

۱۷۷- پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی

تعداد رأی صحیح: ۴۹۳۰۴

تعداد رأی منتخب: ۲۵۶۸۹

۱۷۸- اراک و کمیجان و خنداب

تعداد رأی صحیح: ۱۶۳۶۲۸

علی اکبر کریمی: ۷۶۳۸۷

محمدحسن اصغری: ۵۴۹۷۹

۱۷۹- یزد و اشکذر و بخش ندوشن

محمدصالح جوکار

تعداد رأی صحیح: ۱۴۸۳۹۳

تعداد رأی منتخب: ۱۰۵۵۴۹

۱۸۰- زرتشتیان

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

تعداد رأی صحیح: ۳۴۸۶

تعداد رأی منتخب: ۳۴۸۶

۱۸۱- قم

تعداد رأی صحیح: ۳۲۲۷۲۹

احمد امیرآبادی فراهانی: ۲۱۸۳۱۵

مجتبی ذوالنوری: ۲۰۴۷۵۸

علیرضا زاکانی: ۱۹۰۴۲۲

۱۸۲- سقز و بانه

بهزاد رحیمی

تعداد رأی صحیح: ۸۳۵۱۳

تعداد رأی منتخب:۳۴۴۳۹

۱۸۳- بویراحمد و دنا

مهدی روشنفکر

تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۹۰۷

تعداد رأی منتخب:۶۶۵۹۹

۱۸۴- الیگودرز

محمد خدابخشی

تعداد رأی صحیح: ۵۹۵۸۷

تعداد رأی منتخب:۲۹۳۸۱

۱۸۵- بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر

تعداد رأی صحیح: ۲۷۴۶۶۲

احمد مرادی: ۱۶۷۰۸۴

محمد آشوری تازیانی: ۹۳۸۴۲

منصور آرامی: ۸۷۸۷۰

۱۸۶ ـ کرمانشاه:

محمد رشیدی ۵۷۱۷۰

عبدالرضا مصری ۹۵۰۶۱

ابراهیم عزیز و سلمان محمدی بابازیدی (مرحله دوم)

۱۸۷ ـ گچساران و باشت:

غلامرضا تاجگردون ۳۸۳۵۲

۱۸۸ ـ ورامین پیشوار و قرچک: 

حسین نوش آبادی

آرای صحیح: ۱۱۴۴۴۷

آرای منتخب: ۴۴۱۷۵

۱۸۹ ـ‌ شهریار، قدس و ملارد:

حسین حق وردی

آرای صحیح: ۲۲۰۷۰۲

آرای منتخب: ۱۰۸۶۸۱

۱۹۰ ـ‌ رباط کریم:

حسن نوروزی

آرای صحیح: ۱۳۰۰۵۷

آرای منتخب: ۳۹۴۲۹

۱۹۱ ـ‌ مریوان و سرو آباد:

شیوا قاسمی

آرای صحیح: ۳۷۷۵۱

آرای منتخب: ۸۵۲۸

۱۹۲ ـ‌ اهواز باوی حمیدیه و کارون:

سید کریم حسینی ۹۹۱۰۶

مجتبی یوسفی ۶۵۹۲۳

شبیب جویجری و احمد سراج (مرحله دوم)

آرای صحیح: ۲۸۶۹۸۰

۱۹۳ ـ کوهدشت و رومشکان:

محمدرضا مبلغی

آرای صحیح: ۱۱۲۲۱۴

آرای منتخب: ۶۲۰۵۵

۱۹۴ ـ مشهد و کلات:

فاطمه رحمانی ۳۰۹۵۱۲

محمد حسین حسین زاده بحرینی ۳۹۳۱۹۷

جواد کریمی قدوسی ۳۹۴۵۳۷

نصرالله پژمانفر ۴۳۹۹۴۰

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی ۳۹۷۴۴۸

آرای صحیح: ۷۴۳۸۸۱

۱۹۵ ـ اصفهان:

امیرحسین بانکی پور ۲۴۵۶۲۹

عباس مقتدایی خوراسگانی ۲۲۸۰۳۸

مهدی طغیانی ۱۸۸۰۰۳

زهرا شیخی مبارکه ۱۷۲۸۵۰

حسین میرزایی ۱۶۳۳۷۰

آرای صحیح: ۴۱۲۳۳۳

۱۹۶ ـ همدان و فامنین:

حمیدرضا حاجی بابایی ۹۵۷۲۷

احمد حسین فلاحی ۴۸۴۲۶

آرای صحیح: ۱۹۰۰۴۰

۱۹۷ ـ‌ شاهین‌دژ و تکاب:

حسن همتی

آرای صحیح: ۶۰۲۰۳

آرای منتخب: ۱۳۵۶۶

۱۹۸ ـ‌ نیشابور و فیروزه:

احسان ارکانی ۷۲۸۱۸

هاجر چنارانی ۴۷۸۳۹

آرای صحیح: ۱۸۶۵۱۹

۱۹۹ ـ‌ بهبهان و آغاجاری:

محمد طلا مظلومی

آرای صحیح: ۶۳۳۶۷

آرای منتخب ۱۸۰۳۸

۲۰۰ ـ‌ شوشتر و گتوند:

سهراب گیلانی

آرای صحیح: ۹۶۹۱۶

آرای منتخب ۳۱۸۵۳

۲۰۱ ـ‌ مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا:

علیرضا ورناصری قندعلی

آرای صحیح: ۹۶۹۵۹

آرای منتخب ۳۷۴۱۱

۲۰۲ ـ لامرد:

سید موسی موسوی

آرای صحیح: ۷۶۲۷۶

آرای منتخب ۳۷۷۳۶

۲۰۳ ـ‌ بهار و کبودرآهنگ:

عیسی جعفری

آرای صحیح ۱۰۲۵۷۰

آرای منتخب ۳۶۸۸۴

۲۰۴ – اردبیل، نمین نیر و سرعین:

علی نیکزاد: ۱۱۷۶۱۲

سید کاظم موسوی: ۵۹۵۱۶

صدیف بدری: ۵۳۷۰۸

آرای صحیح: ۲۰۲۱۷۹

۲۰۵- کنگاور صحنه و هرسین:

علی رضایی

آرای صحیح: ۱۰۸۵۲۷

آرای منتخب: ۳۶۰۶۶

۲۰۶- صومعه سرا:

سید کاظم دلخوش اباتری

آرای صحیح: ۵۳۷۸۸

آرای منتخب: ۲۸۱۷۶

۲۰۷- سنندج:

سید مهدی فرشادان: ۳۵۸۸

محسن فتحی: ۳۲۵۱۸

آرای صحیح: ۱۲۷۸۳۸

۲۰۸- مسیحیانِ عاشوری و کلدانی:

شارلی انویه تکیه

آرای منتخب: ۱۰۷۱

۲۰۹-  هموطنان کلیمی:

همایون سامه یح نجف آبادی

تعداد رأی صحیح: ۱۶۸۷

تعداد رأی منتخب: ۱۲۶۱

۲۰۹ ـ بجنورد:

سیدمحمد پاک‌مهر ۶۶۸۹۱

محمد وحیدی ۵۷۵۷۶

۲۱۰ ـ زنجان:

مصطفی طاهری ۵۶۹۰۳

مهدی باقری و نبی‌الله محمدی (مرحله دوم)

۲۱۱ ـ تبریز، آذرشهر و اسکو:

مسعود پزشکیان

احمد علیرضا بیگی

روح‌الله متفکر آزاد

سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی

محمدحسین فرهنگی

۲۱۲ ـ بوشهر، گناوه و دیلم:

عبدالکریم جمیری

همچنین آرای حوزه انتخابیه تهران به شرح ذیل است:

ردیف نام نامزد تعداد آراء
۱ محمد باقر قالیباف ۱.۲۶۵.۲۸۷
۲ سید مصطفی آقامیرسلیم ۸۹۲.۳۱۸
۳ مرتضی آقاطهرانی ۸۶۸.۰۲۵
۴ الیاس نادران ۸۴۱.۹۵۶
۵ سید محسن دهنوی ۸۲۹.۲۹۲
۶ سید محمود نبویان ۸۲۱.۲۰۳
۷ سید احسان خاندوزی ۸۰۱.۶۹۶
۸ اقبال شاکری ۷۹۵.۲۱۱
۹ ابوالفضل عموئی ۷۹۲.۹۶۴
۱۰ بیژن نوباوه وطن ۷۹۲.۵۶۵
۱۱ مجتبی توانگر ۷۸۹.۹۱۳
۱۲ فاطمه رهبر ۷۸۷.۴۸۵
۱۳ محسن پیرهادی ۷۸۵.۴۵۰
۱۴ روح الله ایزدخواه ۷۸۴.۴۵۶
۱۵ احمد نادری ۷۸۳.۵۴۵
۱۶ عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی ۷۷۹.۴۷۹
۱۷ سید نظام الدین موسوی ۷۷۸.۶۱۸
۱۸ زهره الهیان ۷۷۳.۲۶۳
۱۹ مالک شریعتی نیاسر ۷۶۸.۱۳۹
۲۰ مهدی شریفیان ۷۶۰.۰۱۶
۲۱ سید رضا تقوی ۷۵۳.۳۰۷
۲۲ سمیه رفیعی ۷۴۲.۹۷۵
۲۳ سید علی یزدی خواه ۷۴۲.۳۹۴
۲۴ علی خضریان ۷۴۰.۰۳۳
۲۵ رضا تقی پور انوری ۷۲۸.۲۳۸
۲۶ فاطمه قاسم پور ۷۲۶.۰۰۷
۲۷ مجتبی رضا خواه ۷۲۳.۷۲۹
۲۸ زهره سادات لاجوردی ۷۱۴.۹۳۱
۲۹ غلامحسین رضوانی ۷۱۱.۶۰۸
۳۰ عزت الله اکبری تالارپشتی ۶۴۲.۲۱۴

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

چاپ مطلب
۱۶۷۶
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *