مجلس نو باید روحیه جهادی و انقلابی داشته باشد

به گزارش روابط عمومی جمعیت پیشرفت و عدالت خوزستان جمعی از طلاب ثبت نام کننده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد امین میرعلایی دیدار کردند .

در این دیدار ابتدا جمع حاضربه معرفی خود پرداخته و با اشاره به سوابق خود اهدافشان را از حضور درصحنه انتخابات مجلس یازدهم بیان نمودند .
در ادامه حجت الاسلام میرعلایی دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت استان گزارش مختصری از روند تشکیل جمعیت در استان ارائه و به برگزاری انتخابات با شکوه جهت تعیین اعضای شورای مرکزی در شهرستانهای استان اشاره کرد.

وی گفت ما در اهواز انتخاباتی با بیش از ۸ هزار نفر برگزار نمودیم که خود در بین انتخابات مراکز دیگر استانها کم سابقه بوده است .

 

دبیر جمعیت استان افزود : در انتخابات آینده ما باید مجلسی نو با روحیه جهادی و انقلابی داشته باشیم و ملاکمان اصولگرا و اصلاح طلب نباشد .

میرعلایی خطاب به طلاب حاضر گفت : حضور شما لبیکی به حضور حداکثری مد نظر مقام معظم رهبری است .

معین استان خوزستان، جمعیت پیشرفت و عدالت را یک جریان کشوری دانست و آن را یکی از فعالترین احزاب پس از انقلاب معرفی نمود وبا اشاره به مشکلات کشور خصوصا مشکلات اقتصادی افزود : دولتی که الان باید پاسخگو باشد، مطالبه گر شده است لذا باید مجلسی بر سر کار بیاید که به فرمایش دکتر قالیباف این دولت مرده را به حرکت در آورد .

میرعلایی خطاب به روحانیون حاضر گفت : انتخابات محل انتقام نیست و شما باید در این دوران حساس تبلیغات صعه صدر خود را بالا برده و با منتقدین با شیوه تبیین و اقناع برخورد کنید .

وی در پایان به جایگاه جمعیت در کشور اشاره نمود و گفت جمعیت پیشرفت و عدالت، قدرت مطالبه گری را دارد و با حضور سردار جهادی همچون دکتر قالیباف قطعا به اهداف مورد نظر خود خواهد رسید .

در ابتدای این دیدار حجت السلام والمسلیمن سید عباس جعفر نژاد ضمن خیرمقدم به طلاب هدف از برگزاری این جلسه را بیان نمود
وی گفت هدف اصلی این جلسه آشنایی با سوابق و اهداف حضور روحانیون کاندیدا در انتخابات و همچنین بیان این که رقابت در عین رفاقت می باشد .

چاپ مطلب
۱۶۳۵
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *