سوله های بحران را در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار دهیم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران بر استفاده از ظرفیت سوله های بحران برای ساماندهی افراد بی سرپناه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران در جریان جلسه سی و هفتم شورای شهر تهران طی تذکری گفت: معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار که در جلسه شورا حضور پیدا کردند درباره بحث بی.آر.تی خوابی و اتوبوس‌خوابی توضیحاتی دادند و اعضای کمیسیون فرهنگی شب گذشته بررسی کردند و متوجه شدند شهرداری از روی خیرخواهی و برای پناه دادن به عده‌ای که یا برای مداوا و یا اقدامات اداری به تهران می‌آیند اقدام به در اختیار دادن تعدادی اتوبوس کرده است.
او ادامه داد: این نیز از مشکلاتی است که پایتخت بودن برای تهران ایجاد کرده و تا وقتی تمرکزگرایی در شهر تهران داشته باشیم و همه مردم از کشور برای کوچکترین کار به تهران مراجعه کنند این روند ادامه خواهد یافت.
امانی اضافه کرد: شهرداری تهران به این دلیل که عده‌ای در مسیرهای اصلی می‌خوابیدند و نگران یخ‌زدگی این افراد بوده چند اتوبوس مخصوص این کار راه اندازی کرده تا کسانی که به گرمخانه‌ها مراجعه نمی‌کنند در این اتوبوس‌ها مستقر شوند.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه نیت این اقدام خوب بوده اما انعکاس بیرونی خیلی بدی داشته است، گفت:تمام شبکه‌های خارجی موج عظیمی از تخریب و دروغ به این موضوع اضافه کردند و نثار جمهوری اسلامی و کشور کردند.
امانی گفت: ظاهر این اتوبوس‌ها نیز خوب نیست و شکل بدی دارد و پیشنهادم این است که این کار جمع شود و اگر قرار است کاری کند از همان سوله‌های مدیریت بحران استفاده و این عزیزان را سوار کنند و به این مکان‌ها منتقل کنند نه اینکه تا صبح در اتوبوس بمانند.
چاپ مطلب
Print Friendly, PDF & Email
۲۲۱۲
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • سوله های بحران را در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار دهیم