دیدار جمعیت پیشرفت و عدالت با محمدباقر قالیباف

اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی امروز با محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دیدار کردند. در این نشست صمیمانه و معنوی که در محل حسینیه شهید همت برگزار شد، اعضای شورا نظرات خود را با این چهره ملی در میان گذاشتند.

محمدباقر قالیباف در این نشست ضمن برشماری مولفه‌های استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلام؛ جمهوری اسلامی ایران را در رسیدن به این چهار مولفه که ارکان تفکر انقلاب اسلامی بودند موفق دانست.

او همچنین با اشاره به ضعف‌های ساختاری، کارکردی و رفتاری موجود، تفکر نواصولگرایی را تغییر نگرشی ناظر به این ضعف‌ها در دو حوزه نظر و عمل دانست. چشم انداز ۱۰ ساله‌ای که با برنامه، اراده و امید می‌توان از وضعیت کنونی به وضعیت مطلوب رسید از جمله دیگر مواردی بود که توسط دکتر قالیباف در این نشست تبیین شد.

قالیباف نواصولگرایی را موظف به نقد افتراق اصولگرایان از اندیشه امام و انقلاب دانست. او همچنین در پایان اعضای جدید این جمعیت را به پیروی از اخلاق و منش تشکیلاتی شهید بهشتی دعوت کرد.

گفتنی است جمعیت پیشرفت و عدالت قصد دارد در سلسله دیدارهایی با عنوان «گفت‌وگوی سازنده»، دغدغه‌های خود را با چهره‌های موثر در میان بگذارد. دیدار با محمدباقر قالیباف اولین و نقطه آغاز این سلسله نشست‌ها بود.

دیدار جمعیت پیشرفت و عدالت با قالیباف

دیدار جمعیت پیشرفت و عدالت با قالیباف

دیدار جمعیت پیشرفت و عدالت با قالیباف

دیدار جمعیت پیشرفت و عدالت با قالیباف

چاپ مطلب
۲۵
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *