آخر الأخبار

دعوت جمعیت پیشرفت و عدالت از مردم برای رای به لیست وحدت

جمعیت پیشرفت و عدالت با صدور بیانیه‌ای از مردم دعوت کرد در انتخاب مجلس حضوری باشکوه داشته باشند.

متن بیانیه جمعیت پیشرفت و عدالت به شرح ذیل است:

« إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلىٰ أَهلِها وَإِذا حَکَمتُم بَینَ النّاسِ أَن تَحکُموا بِالعَدلِ ۚ إِنَّ اللَّهَ نِعِمّا یَعِظُکُم بِهِ ۗ إِنَّ اللَّهَ کانَ سَمیعًا بَصیرًا /نسا-۵۸»

تجلی اراده ملت در انتخابات، از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی مردم ایران، یادگار بزرگ امام خمینی (ره) و از تاکیدات مقام معظم رهبری است، همان که شهدای بسیاری از صدر انقلاب گرفته تا دفاع مقدس، از شهدای علمی تا شهید عزیمان، سردار دل ها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای تحکیم آن جان فشانی ها کرده و در راه دفاع از آن و سایر دست آوردهای نهضت جهانی انقلاب اسلامی، از خود گذشته اند.

اینک، در آغاز ماه پایانی سال، بار دیگر فرصتی فراروی ملت بصیر ایران فراهم آمده تا شور انقلابی را با شعور همیشگی خود به نمایش گذاشته و در اولین انتخاب گام دوم انقلاب اسلامی، رویداد تاریخی دیگری را رقم زنند. به ویژه آن که مجلس عصاره فضایل ملت و انتخابات، سرآغاز فصلی نو در تحقق مردمسالاری دینی در کشور است.

در طلیعه چهل سال دوم انقلاب اسلامی، مجلسی نو در انتظار است تا ریل سیاستگذاری کشور را به مسیر صحیح بازگردانده و با دقت در تقنین و جدیت در نظارت، حقیقتا در راس امور قرار گرفته و مجلسی شکل دهد که شایسته عنوان «خانه ملت» باشد.

جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی ضمن دعوت از یکایک ملت شریف ایران به حضور پرشور در انتخابات دوم اسفند ماه و مشارکت در سرنوشت خود و رای به نمایندگانی شایسته در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای خبرگان رهبری، حمایت قاطع خود را از فهرست وحدت ایران سربلند اعلام کرده و به خصوص شهروندان شریف حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را به رای دادن به همه ۳۰ نفر فهرست وحدت ایران سربلند دعوت می نماید.

چاپ مطلب
Print Friendly, PDF & Email
۱۶۷۳
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *