بیانیه جمعیت پیشرفت و عدالت به مناسب چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
اذا جائ نصرالله و الفتح و رایت الناس یدخلون فی دین الله افواجا فسبح بحمد ربک و استعفره انه کان توابا
چهل بهار از پس خزان یلدای ظلمت گذشت و دل مشتاقان به سرود خوش آهنگ عدالت و آزادی شادمان شد.
بهمن برای هر آزاده‌ای یادآور عشق، نشاط، همبستگی و رهایی است. رهایی از هزاره‌های بیداد و ستم که با فریاد الله اکبر یک ملت در هم شکست.
امروز و پس از گذشت چهل سال، نهال انقلاب با خون شهیدان آبیاری و به درختی تناور بدل گشته که ریشه در ثری و سر در ثریا دارد و شاخه هایش تا اقصی نقاط جهان از مدیترانه تا قلب افریقا و جنوب امریکا کشیده شده و تندباد حوادث و بلایای مستکبران بر توانش افزوده است و گردنه‌های پرپیچ و خم و هولناک روزگار را با حضور یک ملت گذرانده است و دل آزادگان جهان را فوج فوج به سمت خود جذب کرده و نصر و فتح الهی را نزدیکتر ساخته است.
امروز میراث خمینی کبیر (ره) با شکوهتر از روز نخست به پیش می‌رود و رهبری فرزند صالحش امام خامنه‌ای (مدظله العالی) این انقلاب را سفینه نجات مستضعفان و امید آزادگان ساخته است.
انقلاب کبیر ایران اسلامی در شرایطی وارد دهه پنجم خود می‌شود که دوران جدیدی را پیش روی دارد.
دهه پنجم انقلاب فصل شکوفاشدن است، فصل نوشدن و ثمر دادن.
دهه پنجم انقلاب سرآغاز پیشرفت و عدالت ایران اسلامی است که در سایه اسلام ناب محمدی (ص) و مشارکت یکپارچه مردمی فصل نوینی از تمدن پویای ایرانی اسلامی را رقم خواهد زد و پرچم صلح و آزادی و پیشرفت و عدالت را به صاحب منتظرش خواهد سپرد.
امسال و در آستانه میلاد چهل سالگی مولود ذریه فاطمه (س) و در فجری فاطمی جبهه شکر به درگاه الهی می‌ساییم و همگام با عاشقان زهرا (س) گردهم می‌آییم و پیمان می‌بندیم تا از، ولی زمان تا پای جهان دفاع کنیم.
“جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی” ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای والامقام اسلام و انقلاب و دفاع مقدس همدوش و همراه با امت مسلمان و بصیر ایران اسلامی در سراسر جهان می‌آیند تا راهپیمایی ۲۲ بهمن را به بزرگترین گردهم آیی سیاسی و عقیدتی جهان بدل سازند و حضور مستمر خود را بار دیگر به رخ دشمنان انقلاب بکشند و دل دوستان را شاد کنند و به مسوولان کشور یادآوری کنند که خدمت به این ملت، بزرگترین وظیفه و فریضه آنان است و به دشمنان گوشزد کنند که تا جان در بدن دارند از آرمان‌های انقلاب خود دفاع خواهند کرد و کمبود‌ها و تحریم‌ها خللی در اراده مستحکم آنان نخواهد داشت و تا فتح قله‌های عزت و آزادگی و پیروزی حق بر باطل به پیش خواهند رفت که “ولینصرن الله من ینصره ان الله لقوی عزیز”.

چاپ مطلب
۷۶۰
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • بیانیه ها
  • بیانیه جمعیت پیشرفت و عدالت به مناسب چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی